Tooted

Mida me pakume

Meie soov on pakkuda nii Sinu beebile, kui Sinu lapsele kvaliteetseid riideid ja aksessuaare. Seejuures arvestades mis teemad ja toonid on populaarsed ning mis on beebi ja lapse nahale ning elustiilile sobilikud.

.

Mänguasjad

Mänguasjad mängivad nii olulist osa lapse arengus alates füüsilisest kuni vaimse arenguni, sealhulgas emotsionaalses arengus.

Beebide-ja lastemood

Valikust leiad nii oma pisipoja, tüdruku kui ka unisex rõivaid ! Kas otsite kleite... pükse... või body?

Autosõidu tarvikud

Pakume oma klientidele konkurentsivõimelist tootevalikut koos kvaliteedi ja väärtusega. Valikust leiad hinnatud tooteid nagu turvapeeglid, autoakende päikesevarjud, vankri- ja jalutuskärutarvikud jne.

Tekid-kaisukad, voodipesud

Beebitekid pakuvad mugavust, rahustab last kosutava une tagamiseks. Voodipesude valikus laste lemmiktegelastega komplektid, mis pakuvad mõnusat uneaega.
Tudu hästi!

Mida leiab meie valikust?

Millist väärtust me pakume?

Korduma kippuvad küsimused

Kõik müüdavad kaubad on kohe olemas ning postitatakse 1-3tööpäeva jooksul. Kliendini peaks pakk samuti jõudma 1-3 tööpäevaga.

Meie kontor/ladu asub tallinnas, nõmmel. Kohapeale saab tulla eelneval kokkuleppel.

Toodete tagastamiseks/vahetamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada saates vabas vormis e-kirja aadressile meratiks@outlook.com    NB! 14-päevane tagastusõigus kehtib ainult e-poest ostetud kaubale. Raha tagastame mitte hiljemalt, kui 14päeva jooksul alates.

Tasuta saab kauba tagastada meie kontorisse, mis asub Kalda 9a-34, Tallinn.
NB! Tagastamisel pakiautomaadiga katab transpordikulud ostja.

Jah, tellitud ostule on võimalik ise järele tulla eelneval kokkuleppel meie lattu Tallinnas aadressil: Kalda 9a-34, Tallinn.