MÜÜGITINGIMUSED

E-poe omanik on Meratiks OÜ (registrikood 14102661), Seedri 5a, 10912, Tallinn

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad E-poest kaupade ostmisel.

E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus (valuuta on €), mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest E-poe arvelduskontole.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud).

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse Eesti piires Omniva, Smartposti ning DPD vahendusel (pakiautomaat, kuller, postkontor)

Kauba saatmiskulud kannab ostja.

Saadetiste tarneaeg on 1-5 tööpäeva.

Taganemisõigus

Pärast tellitud kauba kättesaamist on ostjal õigus E-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on E-poel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille koostamise juhised leiate tarbijakaitseameti kodulehelt või ning saata see e-posti aadressile meratiks@outlook.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja. Välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi), kannab kulud müüja.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

E-pood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel alates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

E-pood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud E-poe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea E-pood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

E-poel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind E-poes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

E-pood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul E-poe poole, saates e-kirja aadressile meratiks@outlook.com  või helistada telefonil 56 979 639.

Kui E-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest E-pood vastutab, parandab või asendab E-pood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab E-pood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

E-pood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

E-pood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. E-pood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

E-pood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on E-poe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile meratiks@outlook.com või helistada telefonil 56 979 639. Kui ostja ja E-pood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja E-poe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.

Isikuandmete kaitse

Kõiki isikuandmeid, mille kasutajad meile usaldavad, kasutame vaid seoses kodulehel pakutavate teenustega.

Teile jääb alati õigus loobuda meie teenustest ja teie andmeid enam ei kasutata ning kustutatakse. Me ei jaga teie isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Kodulehel kasutatavad “küpsised” (cookies): Küpsis on väike tekstifail, mille veebiserver saadab teie veebilehitsejale. Informatsioon, mida küpsised sisaldavad, võib olla sisselogimise või registreerumise info, veebipoe ostukorv, kasutuseelistuste nimekiri vms. Arvuti hoiab küpsiseid töö ajal ajutistes failides ja kui te brauseri välja lülitate, siis küpsised vastavalt nende kehtivusajale kas kustutatakse või salvestatakse. Küpsised on passiivsed failid. Küpsiseid kasutatakse enamasti selleks, et teha teie visiit kodulehel võimalikult meeldivaks. Näiteks võimaldavad need teha teie liikumist meie kodulehel kiiremaks ja sujuvamaks. Küpsiste poolt kogutavad andmed võimaldavad meil pakutavaid teenuseid paremini arendada ja võivad sisaldada näiteks IP aadressi, kuupäeva, kellaaega, kasutatavat brauserit, külastatud lehti, geograafilist asukohta. Enamik veebilehitsejaid võimaldavad küpsiste lubamist, keelamist ja kustutamist.

.

.